مجله ايده پرداز

جديدترين ها

صفحات فرود ( Landing Pages ) و نكات ضروري آنها

اگر طراحي صفحات فرود به خوبي انجام شده باشد، تا حد زيادي مي تواند تبليغات اينترنتي را براي PPC و يا كمپين هاي بازاريابي ايميل شما بهبود بخشد. به جاي هدايت بازديد كننده از اين منابع به وب سايت عمومي ( كه زمان زيادي براي پيدا كردن آنچه كه دنبال مي كنند صرف مي شود ) شما مي توانيد آنها را به يك صفحه فرود خاص طراحي شده هدايت كنيد كه آنها را دقيقا به همان مسير كه مي خواهند مي برد.

فناوري و ديجيتال

iOS 11 : يك قدم خيلي بزرگ براي آيفون (iPhone)، جهشي نامحدود براي آي پد (iPad)

نسخه ي جديد iOS بيشتر از قبل با كاربر در ارتباط است. طراحي نرم افزاري آن كارايي دستگاه ها را بالاتر مي برد و از نظر طراحي ظاهر صفحات هم در دستگاه خود تفاوت را مي بينيد.

گردشگري

گردشگري

جايگاه اپليكيـشن هاي موبايل در فعاليت هاي گردشگري و لزوم ترويج بازاريـابي الكترونيـك

تـوليد اپليكيشن گردشگري بحثي است كه روز به روز در حال توسعه مي باشد. با توجه به تقاضاي بالاي بازار جهاني براي خدمات گردشگري، سرمايه گذاري و اقدام به بازاريابي آنلاين در اين زمينه بسيار ضروري و سودمند است.

بازاريابي ديجيتال

كـلمات كـليدي و كاربرد هاي آن در ديـجيتال ماركتينگ

كلمات كليدي مهم ترين عنصر جستجوگرها براي هر موتور جستجو هستند. انتخاب كلمات كليدي مناسب براي بهينه سازي،اولين و مهم ترين گام براي كمپين موفق در جستجوگرها است. اگر در اين مرحله اول موفق نباشيد، كه ابتداي جاده پيش رو است و بسيار پر از دست انداز، به احتمال زياد شما فقط زمان و پول خود را از دست داده ايد.

آموزش

اخبار ايده پرداز

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.