مجله ايده پرداز

آشنايي با شركت ياتـي و راهنمايي در خصوص وب سرويـس پرواز يـاتي

1396/04/05
ياتييك شركت تركيه اي مي باشد كه با ارائه راهكارهاي آنلاين در خصوص ارائه خدمات كارگزارهاي خدمات مسافرتي و شركتهاي هواپيمايي و ... به شركتهاي گردشگري، در اين صنعت از سال 2010 فعاليت مي كند. در ايران محبوب ترين خدمات اين شركت ارائهوب سرويس پروازمي باشد.
معرفي شركتياتي(INTERNATIONAL AIR TRAVEL INDEX) (IATI) و تاريخچه آن:
ياتييك سيستم گردشگري آنلاين است كه رسانه معتبر و يكپارچه بين عوامل و تأمين كنندگان خدمات مسافرتي در سراسر جهان را فراهم ميكند. محدوده خدماتياتيشامل پروازها ، هتل ، جابجايي عظيم ، كرايه اتومبيل و ساير خدمات مربوط به هسته اصلي خدمات مسافرتي را پوشش مي دهد. تمامي خدماتياتيكاملا آنلاين هستند ، كه امكان برقراري ارتباط يكپارچه و سريع بين عرضه كنندگان و فروشندگان محصول را فراهم مي كند.
ياتييك راه حل كامل مسافرتي براي آژانس هاي مسافرتي با محصولات سريع و پاسخگو ارائه مي دهد كه آنها را قادر به رقابت با بازار هميشه در حال رشد مي كند.ياتيدر ماه مي سال 2010 در آنتاليا تأسيس شد و موفقيت بزرگي در بخش هاي مسافرتي به دست آورد و در كمتر از يك سال به سيستم گردشگري راهنماي مسافرتي تركيه تبديل شده است. امروزهياتيداراي بيش از 15000 عامل فعال در 25 كشور جهان است و بيش از 6000 عمليات سفر در روز را مديريت مي كند.
وب سرويس پروازياتي:
ياتيداراي مجموعه اي از شركت هاي هواپيمايي است متشكل از 180 خطوط هوايي بزرگ ، پروازهاي كم هزينه و منطقه اي، پروازهاي چارتري و جت هاي خصوصي مي باشد.
از نكات قابل توجه در وب سرويسياتيمي توان به شركت هواپيمايي ماهان اشاره نمود. با پياده سازي وب سرويسياتي، مشتريان شما به پروازهاي بين المللي ماهان نيز دسترسي خواهند داشت. خريدهاي انجام شده در وب سرويسياتيبر روي استاكهاي پرواز شما قرار نمي گيرد.1396/04/05
تهيه شده توسط تيم تحريريهايـده پـرداز

محصولات و خدمات پيشنهادي ايده پرداز

در ادامه بخوانید...

آخرين مقاله ها

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.