نزدیکترین پیشنهاد ویژه
داستان موفقیت با یک وب سایت خوب آغاز می شود

ما اعتقاد داریم هر رویایی می تواند به حقیقت مبدل شود. شروع گام برداشتن در مسیر تحقق رویای شما در عرصه کسب و کار و برندینگ شخصی با اولین گام آغاز می شود. اولین گام برای تحقق رویای شما داشتن یک وب سایت است. گام اول را محکم و مطمئن بردارید.

یک متد جدید بر ای همکاری

پانصد-صد، طرحی نو برای موفقیت آنلاین

یک طرح اشتراکی عالی و اقتصادی برای راه اندازی وب سایت های تخصصی شخصی و سازمانی در قالب های منحصر به فرد و با مدیریت آسان. با طرح 100-500 می توانید با پرداخت تنها 500 هزار تومان هزینه اولیه ، 100 هزار تومان هزینه ماهیانه و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه دیگری صاحب یک وب سایت تخصصی، منعطف و جذاب شوید.


Alternate Text
Alternate Text

داشتن وب سایت به چه قیمتی ؟

طرح پانصد-صد یک تخفیف یا یک روش ارزان برای خرید یک وب سایت نیست

طرح پانصد-صد راهکاری نوین برای بهره مند شدن از مزایای حضور در فضای کسب و کار آنلاین و معرفی محصولات یا خدمات است.در این روش به مشتریان فرصت داده می شود، در عوض پرداخت یک جای هزینه وب سایت به صورت اشتراکی صاحب یک وب سایت تخصصی شوند و ازتمام ویژگی های یک پورتال آنلاین بهره مند شوند.


در طرح پانصد-صد چه چیزی بیشتر اهمیت دارد؟ زیبایی یا کار آیی؟

وب سایت یک ویترین آنلاین است

وب سایت ها بیانگر میزان سلیقه و اهمیت مدیران به مخاطبان و به طور کل معرف کسب و کارشان است. نمای ظاهری یک وب سایت تاثیر بسزایی بر برداشت اولیه مخاطبان دارد. ما در طرح پانصد-صد، متناسب با انواع سلیقه ها و نیازهای مشتریان، طیف متنوعی از قالب های جذاب را آماده کرده ایم تا محصولات و خدمات خود را آنطور که دوست دارند معرفی کنند .


Alternate Text
Alternate Text

طرح پانصد-صد یک حرکت استراتژیک

وب سایت های خوب برای صاحبانشان مزیت رقابتی خلق می کنند

طرح پانصد-صد این فرصت را به مشتریان خود می دهد تا با هزینه مناسب و اقتصادی ، در زمان بسیار کوتاه، بالاترین کارایی را از وب سایت خود داشته باشند و همچنین از پشتیبانی تخصصی مجموعه ما بهره مند شوند. مجموعه این ویژگی ها منجر به بروزرسانی مستمر وب سایت مشتریان توسط خودشان خواهد شد که این خود یک مزیت رقابتی هوشمندانه و استراتژیک است.


×Alternate Text
بیشتر ببینید
Alternate Text
هاستینگ( میزبانی) دیگر یک دغدغه نیست

با اشتراک در طرح پانصد-صد تمامی نیاز های متعارف میزبانی وب سایت شما را بر عهده می گیریم، آن هم بدون هیچ گونه هزینه اضافه.

Alternate Text
وب سایتی منطبق با تمامی پلتفرم ها

تمامی قالب ها به صورت Full Responsive طراحی می شوند بدین معنی که وب سایت شما به زیباترین حالت بر روی تمامی گوشی های موبایل و تبلیت ها نمایش داده می شود .

Alternate Text
با هر سطح از دانش فنی سایت خود را مدیریت کنید

ابزارهای قدرتمندی را در اختیار شما قرار داده ایم تا با کمترین دانش فنی، به راحتی محتوای سایت تخصصی خود را مدیریت و بروزرسانی نمایید.

Alternate Text
قابل توسعه همگام با نیازهای کسب و کار ها

پورتال تخصصی ایده پرداز، این ویژگی را به ما خواهد داد تا مطابق نیازهای تخصصی شما ابزارهای کاربردی آنلاین را به سفارش شما طراحی و پیاده سازی کنیم.

ویژگی های قدرتمند برای طراحی وب سایت های تخصصی

دیگر دانش فنی محدودیتی برای طراحی یک وب سایت جذاب نیست. با پورتال ایده پرداز و بهره بردن از طرح پونصد-صد، یک تیم حرفه ای را همواره در کنار خود خواهید داشت . با استفاده از ابزارهای تخصصی که در اختیار شما قرار می گیرید و ویژگی های خاص طرح پانصد-صد، راه اندازی یک سایت اختصاصی تا کنون به این راحتی نبوده است.

با ايده پرداز مقاله بخوانيد و آموزش ببينيد

ما در ايده پرداز خود را متحد ميدانيم هر روز براي باشگاه مشتريان و بازديدكنندگان سايتمون مقالات جديد و اخبار فناوري ، گردشگري را منتشر كنيم .هر روز به سايت ما سر بزنيد و با ما باشيد!

ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...
ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...
ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...
ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...
ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...
ايده پرداز مورد اعتماد بزرگان...


كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.