داشتن وب سایت به چه قیمتی ؟

طرح پانصد-صد یک تخفیف یا یک روش ارزان برای خرید یک وب سایت نیست

کسب وکارها در دنیای امروز، ناگزیر به فعالیت در فضای نا مطمئن وپر تلاطم هستند به همین جهت صاحبان صنایع و کسب و کارها مجبور به استفاده از خدماتی هستند که اقتصادی، بهینه و کارا باشند .طرح پانصد-صد یک نگرش تازه به همکاری اشتراکی دارد و محصولی را ارائه می دهد که صاحبان مشاغل بتوانند با پرداخت مبلغ اولیه اندک از این خدمت بی نظیر در دنیای دیجیتال به نحو موثری استفاده کنند.

تفاوت قیمتی طرح پانصد-صد با طرح های دیگر در بازار طراحی وب سایت در چیست؟

هیچ محصولی بی دلیل ارزان نیست .در وب سایت های چند ده هزار تومانی که اغلب تبلیغات آن را در کف خیابان های سطح شهر مشاهده می کنید، دارای هزینه طراحی بسیار اندکی هستند اما مشتریان را محدود می سازند. وب سایت هایی که به این مشتریان ارائه می شود، به صورت استاتیک(Static) ، غیرقابل تغییر و یک بعدی در فضای وب است که نه تنها جذابیتی ندارند بلکه به هیچ وجه نمی توان آنها را بروز رسانی یا تغییرات دلخواه خود را بر روی آنها اعمال کرد . اما در طرح پانصد-صد، مشتریان یک وب سایت مطلوب در قالب یک پورتال دریافت خواهند کرد که از قابلیت های گوناگونی زیر برخوردار می باشند:

  • اعمال تغییرات به صورت داینامیک (Dynamic)
  • امکان ویرایش قالب ها
  • قابلیت افزودن تعداد صفحات
  • امکان ایجاد ماژول در صفحات
  • افزودن تصاویر، گالری ، محصولات ، معرفی خدمات و غیره
  • قابلیت تغییر ساختارهای گرافیکی سایت
  • دسترسی به ساختار های وب سایت از جمله HTML، CSS و SCRIPTS
  • قابلیت افزودن نرم افزار های تخصصی ( با همکاری شرکت ایده پرداز)

از سوی دیگر، شرکت هایی را می توان یافت که ضمن ارائه خدمات طراحی سایت خوب، هزینه آن را به صورت یکجا دریافت می کنند.خدمات آنها دارای امکانات گسترده ای است که به طور میانگین 3 الی 6 میلیون تومان هزینه دارد . در طرح پانصد-صد، مشتریان تمام ویژگی های یک وب سایت چند میلیون تومانی را خواهند داشت با این تفاوت که از روش اشتراکی طرح پانصد-صد برخوردار خواهند شد و هزینه های اولیه آنها بیش از 80 درصد کاهش می یابد.

Alternate Text

طرح پانصد-صد، اولین طرح اشتراک تولید وبسایت و پورتال های تخصصی


مشاوره یا سفارش


كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.