راهكار هاي خدمات موبايل

راهکار های موبایل :

راهکار شماره یک )

تولید اپلیکیشن های ( Mobile Apps ) های اطلاع رسانی و ارتباط با اعضا بر روی بستر های موبایل و انواع سیستم عامل های Android، Apple ios و Microsoft Windows Mobile
شرکت ایده پرداز با توسعه در زمینه نرم افزار های تحت موبایل به مشتریان خود امکان راه اندازی انواع سیستم های اطلاع رسانی، نظر سنجی و آموزشی را به صورت اپلیکشین های گوناگون می دهد.
از ویژگی های قابل پیاده سازی، امکان اتصال داده ها از طریق فناوری های نوین همچون وب سرویس برای یکپارچه سازی سیستم های Desktop و یا آنلاین با نرم افزار های موبایلی است. مزیت خاص این گونه سیستم های یکپارچه عضو گیری از هر نوع دستگاه است که سپس افراد ثبت نام شده می توانند از دیگر دستگاه ها برای ادامه کار های خود استفاده نماید.
همچنین از دیگر امکانات قابل پیاده سازی تولید اپلیکیشن های گزارشی و متصل به سیستم های ایده پرداز است تا در هر لحظه از طریق سیستم های گزارش دهی، مدیران و مسئولان بتوانند از وضعیت موجود در سیستم های Local و آنلاین خود با خبر شوند.
ایده پرداز با بهره گیری از تجهیزات گوناگون مانند دستگاه های ارسال جمعی اپلیکیشن از طریق رادیو های بلوتوثی ( Bluetooth Radios ) و با قرار دادن آنها در محل کار سازمان ها، دفاتر و موسسات و یا در غرفه های نمایشگاهی، ابزار ارائه سیستم های موبایلی مشتریان به اعضای آنها را فراهم می کند.

از سیستم های پیاده سازی شده موبایل می توان در هر بخش موارد ذیل را نام برد :

 • سازمانی و شرکتی :
  سیستم ثبت نظرات و مجموعه های چند رسانه ای اطلاعات و مشخصات خدمات
 • گردشگری :
  مجموعه چند رسانه ای دانشنامه گردشگری و رزرواسیون همراه
 • آموزشی :
  تولید لغت نامه ( دیکشنری ) های همراه و سامانه برگزاری های آزمون همراه

خلاصه ای از دستاورد ها :

 • ارائه اپلیکیشن های اختصاصی سازمانی و شرکتی به مشتریان، اعضا و یا کارکنان داخلی برای دستیابی به اطلاع رسانی های لحظه ای، ارتباط با کاربران، نظر سنجی و...
 • بارگزاری در فروشگاه های آنلاین اپلیکیشن های موبایل مانند بازار، Google Play و itunes
 • امکان دریافت گزارش های لحظه ای از وضعیت سیستم های متصل
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.