جزئيات همكاري با مشتريان...

گروه توسعه سفر و صنعت پارسيان

معرفی و شرح همکاری
شركت مسافرتي توسعه سفر و صنعت پارسيان در خيابان وزرا تهران واقع شده است. اين آژانس با مديريت جناب آقاي حسيني به صورت تخصصي با سازمان هاي بزرگ و شركت هاي تجاري همكاري مي نمايد و هر ساله در برنامه ريزي سفر هاي آنها به خصوص در برگزاري نمايشگاه ها و سفر هاي تخصصي همكاري مي نمايند.
اين شركت درخواست ايجاد يك پايگاه آنلاين اطلاع رساني داشت تا بتوانند خدمات تخصصي خود را اعلام نمايند و با ايجاد صفحات مخصوص خدمات خودرا اعم از تور ها، هتل ها و اماكن ديدني، به اطلاع رساني اين خدمات بپردازند. همچنين اين شركت به منظور ارتباط ساده تر با عموم مردم وبسايت مجزايي را با هدف نمايش توضيحات تور هاي خود با همكاري ايده پرداز پياده سازي نموده است.
فهرست محصولات خریداری شده
پورتال سايت ساز
پورتال سايت ساز
طراحي سايتهاي اطلاع رساني تخصصي گردشگري با ايجاد بستري سازگار با انواع تبلت و موبايل و با هدف ارائه جذاب خدمات سفر
طراحي سايـت اختصاصي
طراحي سايتاختصاصي
توليد، طراحي و پياده سازي وب سايت هاي جذاب ويژه دفاتر خدمات گردشگري با هدف ارائه خدمات با در نظر گرفتن عواملي مهم مانند سازگاري با موبايل و تبلت ها، بهينه سازي در موتور هاي جستجو ( SEO - سئو ) و امكان به روز رساني لحظه اي محتواي سايت شامل پكيج ها، نرخ هتل ها، اطلاعات از مقاصد، پيشنهاد هاي ويژه و...
فهرست خدمات خریداری شده
خريد دامنه
خريد دامنه
ارائه مشاوره و پيشنهاد هاي تهيه و سفارش مناسب ترين دامنه با توجه به فعاليت و برند مشتريان به همراه ثبت و نگهداري آن در انواع سرور و ميزباني هاي مجازي و فيزيكي.

ساير مشتريان...

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.