جزئيات همكاري با مشتريان...
معرفی و شرح همکاری
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي مجموعه تعيين و ارسال رايزن هاي فرهنگي و برگزاري مناسبت هاي فرهنگي و علمي ايران در ساير كشور هاي جهان است. اين مجموعه براي اطلاع رساني از فعاليت هاي خود و همچنين مديريت و ارتباط با رايزني هاي خارجي خود نياز به مجموعه اي نرم افزاري داشتند تا از عهده اين امور بر آيند.با پياده سازي پورتال ايده پرداز و همچنين سامانه سحاب در اين مجموعه، سازمان فرهنگ و ارتباطات توانست اين فعاليت ها را مديريت و اداره نمايد.
همچنين بخش آموزش اين سازمان نياز داشت براي به روز كردن اطلاعات علمي و بين المللي اعضاي خود، دوره هاي گوناگون به صورت مستمر برگزار نمايد. از اين رو براي برنامه ريزي و مديريت مجموعه آموزشي خود نياز به نرم افزاري براي ثبت اطلاعات دوره ها و پرسنل و همچنين آزمون هاي گرفته شده را داشت. سازمان فرهنگ و ارتباطات با بهره گيري از نرم افزار هاي امكان و آزمونيار به اين اهداف دست يافت.
 • اين قرارداد توسط مدير عامل شركت ايده پرداز آقاي بابك رجاور با سازمان فرهنگ و ارتباطات بسته شده است
 • فهرست محصولات خریداری شده
  پورتال ايده پرداز
  پورتال ايده پرداز
  بستري براي ارائه آنلاين و يا آفلاين خدمات، فرايند ها، فرم ها و يا سيستم هاي سازمان ها كه مديريت، نظارت و نگهداري آنها را كاربران و كاركنان فني و غير فني سازمان ها بتوانند انجام دهند
  آزمونيار
  آزمونيار
  سامانه آزمونيار بستري براي مديريت و برگزاري فرايند آزمون هاي تستي است كه از توليد دفترچه سوالات، كارت ورود به جلسه و پاسخبرگ ها تا قرائت و تصحيح پاسخ هاي تستي و اعلام نتايج از طريق صدور آنلاين و آفلاين كارنامه هاي فراگيران را بر عهده مي گيرد
  فهرست خدمات خریداری شده
  Corp
  طراحي فرم هـاي دريافت اطلاعات
  طراحيفرم هاي دريافت اطلاعات
  طراحي و پياده سازي فرم هاي اختصاصي دريافت اطلاعات از اعضا و بازديدكنندگان وب سايت مشتري به همراه ارائه پنل هاي مديريتي كنترل و نظارت بر اطلاعات ثبت شده.
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  توليد انواع گزارش هاي كاربردي و مورد نياز اختصاصي اعضا و كاربران براي استفاده در پورتال و ديگر نرم افزار هاي ايده پرداز

  ساير مشتريان...

  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.